Nga Dritan Kaba/ Sadiku një gënjeshtar për Ramazan/ Video

Aktualitet Te tjera

E mban veten si besimtar musliman por ka bere nje mekat te madh duke genjyer haptazi. Ne spot ai reciton genjeshtra njera pas tjetres, duke mekatuar keshtu shume rende gjate muajit te madhnueshem te Ramazanit.

Sadiku thote qe golin me Rumanine ja dedikoj Rames, por harron se e ka dedikuar njehere kete gol tifozave shqiptare.

T’ja leme Zotit ta gjykoje!

Si mundet qe dy futbolliste duke shkelur cdo rregull dhe te FIFA bejne reklame per nje kryeminister qe e ktheu vendin ne nje plantacion te stermadh droge.

I ktheu shkollat e mesme e 9 vjecare ne shitore te droges, ku helmohen jeta e mijerave te rinjve.

Ka dy mundesi njera te jene paguar aq shume nga te ardhurat e droges ose duke jetuar jashte bien viktima te politikes.

Shpresoj te jete kjo e dyta.

Por serish jane klloune ne duart e nje kryeministri qe nuk ka asgje qe te tregoje dhe na nxjerre keta pupace ne reklame.

Kane shkelur rende dinjitetin e sportistit dhe per kete ka vetem nje makiavelist qe arrin ta beje ai eshte Edi Rama.

https://www.facebook.com/shqipnews.lajme/videos/1389421507774147/

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?