SPRINT NEWS ALBANIA

AktualitetTe tjera

Mat/ Drejtori socialist i OSHEE-së në fushatë elektorale. Ja emri i tij

Ky  eshte denoncimi i një qytetari shoqëruar me fotografi  dhe që është publikuar nga ish-Kryeministri Sali Berisha.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?