Komentues dhe tifozë të shumtë degjenerojnë Armando Sadikun pas videos ku bënte thirrje për të votuar Ramën

Aktualitet Te tjera
Pas berjes publike te video-reklames se Rames per zgjedhjet e 2017 ku ne te shfaqesj lojtari i kombetares Sadiku, ndaj ketij te fundit kane vershyer nje mori fyerjesh dhe sharjesh ne faqen e tij ku ai pershendeste ish trajnerin De Biasi pas largimit te tij.
Ne po ju sjellim vetem disa nga keto komente kundra Sadikut.
Rob Zoti O Trap mando komunist i vogel …u shite lire ne PS
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju · 23 orë

 

Besim Dema

Besim Dema Te veshesh fanellen e kombetares vertete eshte nder dhe krenari,por kjo nuk do te thote te abuzosh apo ta keqperdoresh ate duke e perdorur si sigla te njeres apo tjetres parti politike,duke ja lejuar vehtes qe fanellen por dhe personin tuaj ta bëni pjese e pazareve dhe paftyresive politike..!

Shqipetaret ne Stadiume brohorasin Shqiperi.. shqiperi.. dhe jo PS..PD apo LSI…

Turp per politikanet qe kerkojne te ju perdorin,por edhe per juve si futbolliste qe interesat politikanve te korrupuar apo Partive politike po i vendosni mbi interesat e kombetare

 

Haha

 

Uau

 

I mërzitur

 

I zemëruar

· Përgjigju ·

50

· 23 orë

 

2 Përgjigje · 6 orë
Adriatik Hoxha
Adriatik Hoxha Golat qe ben me fanellen kuq e zi mos i perlyej me politiken o futbollist i papjekur. Ne jeten tende private mund te besh ca te duash por kur vesh fanellen kuq e zi te kesh me shum respekt
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

12

· 18 orë

 

Eri Doku
Eri Doku ca lesh lojtari je ti we perzi futbollin me politiken e karin kushdo parti qoft sduet tboesh palaco e politikes…tifozi shko ne stafium duke bo tifo per ty e ti del nspoy publicitar tu i dediki golat rames..kjo gjo nodh vetem ktu ke ne 🤔 her tjeter golat dedikoja bashes 😂😂
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

19

· 22 orë

 

Armend Elezi
Armend Elezi me rreklamen poltikie cfardo force qofte ajo, vetem ke humb pike me beso. u tregove jashtzakonisht joprofesionist
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

18

· Dje në orën 4:40.MD

 

Ladi Gjata Fier
Ladi Gjata Fier ik shko lepije b…n Edi Rames, o Armando Sadiku, o Legen! XHEHENEMIN TE RUAJTE ALL-LLAHU! Vetem fershellima do marresh nga tifozat, o Zarbo
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju · 1 orë

 

Brulinda Frangaj
Brulinda Frangaj Ata golat qe ja ke dedikua Rames, skane pas asnje vlere per kombetaren ashtu si edhe spoti qe ke bere!
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

13

· 20 orë

 

Merceles Sulo
Merceles Sulo Je futbollisti me i urryer ne kombetare qe ka kaluar deri me sot. U bere nje servil qe asnje futbollist nuk ka ber nje xhest te tille te te vij turp per veten tende . Nuk jam as me ps e pd e lsi , thjesht ata jan gjakpirsat e popullit shqipetar, me vjen keq sepse kishe nje ikon te mire nga tifozat e kuq. Kudo qe te lozesh do te fishkellejn turp , armando f u c k
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

12

· 22 orë

 

Adi Beqaraj
Adi Beqaraj Terhiqe pozicionimin politik mos u beni vegla te te tjereve.Ju jeni perfaqsuesit e kombetares shqiptare jo i kombetares socialiste.Turp i madh turp kombetar.
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

6

· 19 orë

 

Gjergji Ada Smajlaj
Gjergji Ada Smajlaj Jena krenu me ty por e ke ule vetin shume poshte, Turp , voto ke tdush po pa perfshi #kombtaren #kuqezi ne politiken e #edrams
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

6

· 20 orë

 

Arban Zhuzhuni
Arban Zhuzhuni Legen je shitur per pese lek. Tu keputshin te dy legamentet qe ne stervitjen e pare. Nuk ju behet vone ju per njerezit e thjesht, tu be vone ti per politiken shqiptare
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

4

· 22 orë

 

4 Përgjigje
Lushnja Myzeqeja
Lushnja Myzeqeja Nga aq i madh humbe u bere morr i Edi Rames, poshterove te gjith tifozat turp turp.!
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

9

· 23 orë

 

Alban Islamaj
Alban Islamaj O Servil ti je Serb mer pidh mashkull qe ja dedikon Golat politikanve e jo tifozave qe bojn me mijra kilomtra me ndjek bythen tate.Turp tju vijj
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

7

· 22 orë

 

Fabio Bani
Fabio Bani O MAND SADIKU NGA FUSHMRETI.NQS DUHEJ TE MBESHTESJE DIKE NE POLITIKE DUHEJ TE MBESHTESJE NJE ELBASANAS ATY KU U BERE FUTBOLLIST,NJERIUN QE LUFTOI PER TE MARRE KARTONIN TEND NGA KLUBI I ELBASANIT KUR FEDERATA TE DENOI VITE QE MOS LUAJE FUTBOLL PROFESIONShiko më shumë
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

7

· 21 orë

 

1 Replikë
Xhim Gurguri
Oltion Mula
Oltion Mula Esht zgjedhja jote dhe e drejta jote se cfar ben por nje gje te them dhe mos e harro ne shqiperi e te japin famen shum shpejt por edhe ta heqin mendoj se ne kte rast ke ber gabim qe perfshive veten me politiken futbolli esht art politikanet skan lidhjeShiko më shumë
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

2

· 8 orë

 

Adrian Progni
Adrian Progni Armando…natyrisht qe cdo kujt i lejohet te jete me ke te doje politikisht por nuk me duket e moralshme te pranosh te perdoresh. Nese nuk do te ishe pjese e kombetares, natyrisht qe Edvini sdo te merrte per reklame edhe pse ti voton PS-ne. Ne rastin kShiko më shumë
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

4

· 16 orë

 

Roland Cerrnica
Roland Cerrnica Njeriu me kot ne bote. Po si perfshihesh me politiken kur vesh bluzen e kombtares.Zhduku nga kombtarja qelbesire.Golat e kombtares shkojn per popullit idiot.
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

1

· 8 orë

 

Xhim Gurguri
Xhim Gurguri Dil ne TV dhe kerkoji falje te gjithe Shqipetareve sa nuk eshte vone.Voto ke te duash por mos e humbe dinjitetin.Dinjiteti juaj eshte kur brohorasin Shqipetaret.Nuk bene tifo ai qe ju i beni reklame.Ai eshte me antikombetari dhe po loze me ndjenjat kombetare.
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

1

· 41 minuta

 

Xhim Gurguri
Xhim Gurguri Te gjithe i perulemi flamurit me te bukur ne bote.Flamurit Kuq eZi.Flamuri i rilindjes eshte si puna e te vdekurit qe ka ngjyren mavi.
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

1

· 1 orë

 

Nertil Barjami
Nertil Barjami Ti je nje legen e ca qe je shitur per 500€ o idiot. Ta dish se ne stadium kam per ber tifo kundra teje. Po ate fanell qe vesh mos e perlyej me politik mor bastard se ajo eshte simbol dhe krenari dhe jo parti. Turp ore bastard. Kundra na ke gjithe kohes.
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

1

· 12 orë

 

1 Replikë
Meti Domi
Meti Domi O Suckdicku po cfare tu desh o lamash te mirreshe me spote politike. Ne cofte se do me u marre me politiken e atij heroit qoftelarg qe vika njehere ne 50 vjet lere futbollin dhe hy ne politiken e cifutve majtist iluminative. Ti mbahesh se gjoja je praktikant feje. Si do adhurosh keto poletikane bije cifute si Rama dhe Basha. Njeri me tum se tjetri.
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

1

· 2 orë

 

Ai Djali Aty
Ai Djali Aty #armando #sadiku per ste viden qe ke bo qe ja detikon golat edi rames…dislike e ki…dhe motren npidh bashk me gjirh nuse o moter qir bane dy gola dhe kujtove se ka qiellin me dor o deshtak kari ropt ropt ropt
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

1

· 6 orë

 

Aurest Bahja
Aurest Bahja ARMANDO i bukur ai spot qe ke ber.por per futbollin mos fol se ska ber asgje as Edi Rama as bashkia.e ke iden e ekipit te Elbasanit nga ku ti ke dal futbollist?e di ku ka perfunduar?lere politiken atyre ti mos u perzi.
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

1

· 19 orë

 

Uke Peka
Uke Peka Kombetares i duhen lojtare profesioniste dhe jo njerez qe jan pale dhe mbeshtesin politikat e njerit krah.
Sygjerim: Jep doreheqjen nga Kombetarja , nuk na duhen njerez si ti qe te na perfaqesosh.
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

1

· 1 orë

 

Arber Bejko
Arber Bejko Mos u merzit o burr, tani qe keni Edi Ramen si Mister e ke te garantuar perjetesisht vendin ne kombetare.
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

1

· 10 orë

 

Luiz Ronaldo
Luiz Ronaldo O futbollisti i kombetares socialiste. Ti nuk ben me pjese ne kombetaren shqiptare. Turp per ty.
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

1

· 1 orë

 

Edmir Memushi
Edmir Memushi Tifozat vijne ne stadium per surratin tend, kurse ti ia dedikon golat atij drogaxhiut, turp te kesh, injorant
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

1

· 2 orë

 

Denis Yzeiri
Denis Yzeiri Pershendetje ..!! Mund te me thoni cili eshte interesi juaj per publicitetin politik qe bete se fundmi….?? a jeni ne dieni ju per ato qe keni thene ne ate spote ….?? A e dini ju se ne c’gjendje jetojme ne ketu ne Shqiperi…?? Dhe e fundit a nuk meShiko më shumë
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju · 1 orë

 

Elion Kola
Elion Kola Sa turp qe perzihesh me politike armando…Kemi ber mijra km per te mbeshtetur ty dhe shoket e tu qpfte ne fitore qofte ne humbje…
Mos.e perzje futbollin me.politike po ke kte mendje shporru nga kombetarja….Mos e perlyeni kombetaren me.gjakpirsat e kti vendi…Kombetarja ska parti.
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

2

· 20 orë

 

Ajsela Kushova Begaj
Ajsela Kushova Begaj Me ne tifozet duhet te ishit treguar me transparente per largimin e Misterit. Deri tani duket reminishence e asaj qe ka ndodhur edhe me pare.
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju · 23 orë

 

Adrian Maze
Adrian Maze O A. Sadiku kisha shume qjef te kujtoja si nje sulmues race me ato golat qe i bere Rumanis dhe Izraelit por nuk qenka keshtu ti tani e tutje do te njihesh si YZMEQARI i kryeministrit te narkokanabizimit te Shqiperis si mbas meje ti tani e tutje do te marresh vetem fishkellima nga tifozet kuq e zi .
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

1

· 1 orë · Është përpunuar

 

Adrian Progni
Adrian Progni Voto per ke te duash!
Por kur luan me Kombetaren me fanellen e saj nuk ke te drejte te pozicionohesh per Parti o fyell. Sepse Kombetarja nuk eshte e asnje Partie por e shqiptareve!
Po shoh qe pas gjithe ketij reagimi zemerues te njerezve qe te kane ndjekur kudo ku luan, nuk ke reaguar fare. Ben mire te dorezosh ate fanelle e te zhdukesh nga Kombetarja. Formo kombetaren e Surrelit! Djale idjot!
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

1

· 6 orë · Është përpunuar

 

GO Ahead
GO Ahead Klysh komunisti.
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

10

· 23 orë

 

Aris Rozi
Aris Rozi Ti nuk njeh as flamur as atdhe ! Spurdhjak kokbosh shite nderin lavdin per ca lek qe te njollosin cdo gol . Harram te qoft bukshkelur!
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

2

· 13 orë

 

Ervin Manuka
Ervin Manuka Falenderoje dhe Edi Ramen mos harro! Turp te kesh 😡😡
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

5

· 23 orë · Është përpunuar

 

Ardi Manoku
Ardi Manoku I shikon komentet or zagar? Felliqe surratin tend dhe vetem sa na e shtove urrejtjen per ty dhe per Ramen.
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju · 8 minuta

 

Ardi Manoku
Ardi Manoku Po ti o felliqesire kur ke filluar te meresh me politike? O fshatari i rendomte ti akoma nuk ke mesuar te lash dhembet.
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju · 19 minuta

 

Drilon Deda
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

4

· 21 orë

 

Ini Bulica
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

4

· 21 orë

 

2 Përgjigje
Bledar Gjini
Bledar Gjini Po cfare tu desh me Ramen mor ujku cerrikut ????
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

3

· 22 orë

 

Altin Merka
Altin Merka Leji reklamat o Sadik.kombetarja e golat jane te te gjithe tifozave okk.Jo te edi tames
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

1

· 1 orë

 

Arsen Lupen
Arsen Lupen ke qeni i share po votove per ramen
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

2

· 12 orë

 

Milan Mi Durres
Milan Mi Durres Po ctu desh politika o komonist
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

2

· 23 orë

 

Endri Tare
Endri Tare Piken e hajrit mos o bofsh me o.lojtar k….. plehr.
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

2

· 17 orë

 

Desard Agolli
Desard Agolli Ti u bere turpi i kombetares mo
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

2

· 23 orë

 

Lusila Kaloshi
Lusila Kaloshi ke qene trajneri me i mire i kombetares sone dhe do te ngelesh gjithmone ne zemrat tona <3
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

1

· Dje në orën 4:26.MD

 

Rudi Bolani
Rudi Bolani Shko mor bajge. Ku ke nder ti arab muti.
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

1

· 2 orë

 

Patrick Roune
Patrick Roune Elbasanlli hesapi cheap shit
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

1

· 20 orë

 

Bilbil Hoxha
Bilbil Hoxha Dylber🌈
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

1

· 21 orë

 

50 nga 69
Ervis Bushi Ik o servil. O spiun komunistash

 

Betim Shabani
Betim Shabani Falimderit Mister por pun

 

Mario Hida
Mario Hida Armand me qe umore me politik hade me ne te p d i u se eke te lagjes zotin bujar muca

 

Ardi Manoku
Ardi Manoku Ty do ta shurros ate surrat fshatari ndonje dite, pleher e ndyre.

 

Armiku Publik
Armiku Publik Pa problem Armando se do vij “vjehrri” jot tani trajner 😂😂😂

 

Mariglen Alcani
Mariglen Alcani Mos e harro ramen 😂😂😂😂
Pëlqej

· Përgjigju · 23 orë

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?