Sherr me leva hekuri: Gra e burra në spital pas sherrit në Laprakë (Video)

Aktualitet Te tjera

Një debat i momentit mes dy personave që po udhëtonin në automjete të ndryshme ka përfunduar në dhunë të ashpër mes tyre. Ata kanë ndaluar makinat, kanë dalë nga automjetet dhe kanë nisur të zihen me njëri-tjetrin.

Siç tregojnë të pranishmit në vendngjarje, të cilët nuk e dinë me siguri për çfarë ka nisur sherri, burrat dolën nga makinat duke u zënë me shkopinj dhe leva hekuri në sy të familjarëve që kishin me vete.Një debat i momentit mes dy personave që po udhëtonin në automjete të ndryshme ka përfunduar në dhunë të ashpër mes tyre. Ata kanë ndaluar makinat, kanë dalë nga automjetet dhe kanë nisur të zihen me njëri-tjetrin, raporton JOQ.

Siç tregojnë të pranishmit në vendngjarje, të cilët nuk e dinë me siguri për çfarë ka nisur sherri, burrat dolën nga makinat duke u zënë me shkopinj dhe leva hekuri në sy të familjarëve që kishin me vete.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?