Elio Laze paralajmeron për publikime të tjera të Afrim Bakaj-t dhe lidhjet e tij me politikanë të rëndësishëm ku ai mban pushtetin në këmbim të pagesave. VIDEO

Aktualitet Te tjera

Aktivisti i LSI dhe njeheresh ish keshilltari i Drejtorit te Pergjitshem te Burgjeve, Elio Laze, ka bere publike nje material kur ai drejtonte emisionin ne nje prej televizioneve tona. Ai gjithashtu paralajmeron se ka materiale te tjera per publikim per Afrim Bakaj-n, dhe lidhjet e tij  me politikane te rendesishem ne vend.

Ja statusi i plote i tij:

AMARCORD 😉
Ne linkun me poshte do gjeni nje material ku une ne kohen qe punoja ne Channel One pas nje denoncimi hetova drejtorin e pergjithshem te AKU, Afrim Bakaj. Per kujtese, vellai i Afrim Bakajt u reguistrua para dy ditesh duke i bere oferta monetare votuesve te LSI ne Durres. Ju kerkoj ta klikoni linkun dhe te kuptoni arsyen se perse Edi
Rama kerkon i vetem timonin e shtetit. Te kuptoni se cfare llumi eshte ekipi i Edi Rames. Pasi te mbaroni me linkun ju premtoj qe te tjera materiale do ju sjell per Afrim Bakajn dhe lidhjet e tij me politikane te rendesishem ku ai mban pushtetin ne kembim te pagesave.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?