Basha takohet me pronarë biznesesh që po falimentojnë në Njësinë nr 7/ Video

Aktualitet Politike

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, ka dalë sërish sot në kryeqytet për t’u takuar me qytetarët në lokale dhe në rrugë dhe biseduar me ta, siç shprehet, “për hallet e tyre të vërteta”.

Sot paradite ai ishte mes banoreve te Njesise nr 7 ne Tirane ku u takua me biznesmene dhe pronare lokalesh qe po falimentojne nga taksat e larta dhe mosvemendja e qeverise ndaj tyre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *