Autobuzi i Rilindjes shkel ligjin/ I parkuar në sens të kundërt dhe tek vendi i Taxi-ve

Aktualitet Te tjera

Autobuzi i Rilindjes qe shetit neper rrethet e Shqiperise, eshte pare i parkuar kesaj here ne kundershtim me ligjin duke shkelur kodin rrugor.

Ne foto duket qarte vendparkimi i gabuar i autobuzit tek vendi i caktuar per Taxi. Tabela e ndalimit te mjeteve te tjera, pervec Taxi-ve duket qarte, por kjo nuk e ka penguar shoferin e autobuzit ta parkoje ate, biles edhe ne drejtim te kundert.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?