Fishekzjarret e Ramës në sheshin Skënderbej, ndërsa gjysma e Tiranës mbetet pa energji elektrike

Aktualitet Te tjera

Ndërsa sytë e bashkisë dhe qeverisë u përqendruan këtë mbrëmje në shkëlqimin e sheshit Skënderbej, duket se një pjesë e mirë e kryeqytetit ka vuajtur mungesën e energjisë elektrike. Në rrjetet sociale janë një numër i madh qytetarësh që ankohen për këtë fakt, duke mos harruar të ironizojnë shkëlqimin e dritave dhe fishekzjarreve në qendër të Tiranës.

Mbyllja e punimeve për sheshin Skënderbej u konsiderua një sukses i bashkisë dhe qeverisë njëkohësisht, ku krerët respeketivë nuk i kursyen lavdërimet për njëri-tjetrin.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?