SPRINT NEWS ALBANIA

AktualitetPolitike

Vasili paralajmëron: Sot do të kem qëndrime të forta lidhur me situatën politike në vend

Petrit Vasili paralajmeron per nje konference shtypi nga ku pritet te bej publike qendrime te forta sipas tij.

Goditjet pas marrëveshjes së 18 majit po bëhen gjithmonë e më të shpeshta kundrejt LSI-së, sin ë auza ashtu edhe në shkakrime nga puna. Për gjithë këto ndodhi ka patur disa reagime nga LSI këto ditë, por Petrit Vasili, kryetari i kësaj force politike paralajmëron se do të mbajë një qëndrim të forte ditën e sotme.

Në orën 17:30 ai do të jetë i ftuar në emisionin “Kjo Javë” të Nisida Tufës në Neës24 dhe siç thotë në një status në profilin e tij në Facebook, pritet të mbajë disa qëndrime të forta sa i përket situatës politike.

“Më ndiqni në 17:30 në News 24, “Kjo javë” me Nisida Tufën. Do të kem disa qëndrime të forta lidhur me situatën politike në vend”, – paralajmëron Vasili.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?