Çollaku/ Republika e Barkut zbrazur dhe dinjitetit të bërë Leckë !!

Aktualitet

Po ndodh ne Qender te Tiranes…para publike,taksat tuaja..per fushaten e Rilindjes.
Nese ka nje turp kjo fushate eshte aktiviteti i sotem i bashkise Tirane,se bashku me falenderimet per rradhet e ministrave nga KryeBashkiaku i cili kerkoi e mori vota te Qeverise Tiranen…jo ti beje fushate Qeverise.

Turp,por ne kete vend Turpi po behet kategori vlere e promovimi.
Mashtrim,por edhe mashtrimi eshte bere menyre e sukseshme karriere.

Talluni me njerezit gjere e gjate,sa te mundeni…ata nuk zgjohen,gelltisin,lepijne,bejne hyzmetin e copes se bukes.

Republika e Barkut Zbrazur dhe Dinjitetit te bere Lecke !!!

Fotografia e Armand Maho

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?