SPRINT NEWS ALBANIA

Stil/Jetë

Zyrtarizohet ndarja e Elif-it

Ka marrë fund martesa e aktores së famshme turke Tuban Buyukustun.

34 vjeçarja dhe bashkëshorti i saj Onur Saylak janë ndarë pas 6 vitesh së bashku.

Seanca e  tyre u zhvillua më 5 qershor.

Dyshja kanë së bashku dy vajza binjake./Syri.net

Zyrtarizohet ndarja e aktores turke Tuba Buyukustun

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?