Foto të rralla të Princeshës Diana në plazh

Stil/Jetë

Dalin foto te rralla të Princesh Diana.

Princesh Diana është veçuar gjithmonë për stilin e veçantë, gjë të cilën e ka treguar në çdo dalje të saj.

Mirëpo, kishte edhe një pasion tjetër për të cilin nuk është folur më parë; detin! Kalonte shumë kohë në plazh dhe këtë na i tregojnë edhe fotografitë që janë bërë publike vetëm kohët e fundit…

Fotografitë e mëposhtme janë shkrepur në kohë të ndryshme por princesha ka qenë në çdo rast elegante.

Ja disa prej fotove të saja në plazh:

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?