Princi Leka Zogu ll, takohet me ish-ministrin Francez, Z.Federic Mitterrand.

Aktualitet Te tjera

His Royal Highness : Princi Leka Zogu ll, pati dje një takim miqësor me ish-ministrin e Frances, Z.Federic Mitterrand. Me z Mitterrand u zhvillua një bisedë e ngrohte dhe miqesore ne pallatin Mbretëror për mënyrat e promovimit të shqiperisë.

Në takim mori pjese edhe Her Royal Highness, Princes Elia Zogu .

A pleasant meeting with the former Minister of Culture to the Republic of France H.E. Mr. Federic Mitterrand.

A good friend of the Albanian people.

Total 2 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?