Eduard Selami pëlqen listën e Bashës/ Ja çfarë shkruan.

Aktualitet

Ishte kritiku më i madh i Lulzim Bashës dhe e ka sulmuar më shumë. Por sot Eduard Selami, ende deputet i PD-së, ka ndryshuar mendim.

Ai i ka dalë në krah kreut të PD-së, Lulzim Basha, duke u shprehur se sot është koha për fushatë.

Selami shkruan se ‘lista e deputetëve ka mbështetjen time’.

“Koha për fushate jo për analiza.

Lista ka mbështetjen time.

Suksese!”, shkruan Selami në Twitter.

Image

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?