SPRINT NEWS ALBANIA

AktualitetTe tjera

E fundit/ Terror në Burrel, grabiten zyrat e gjendjes civile

Persona ende të paidentifikuar mësohet të kenë hyrë në zyrat e gjendjes civile të Burrelit me forcë. Ata kanë thyer xhamat e dritareve, kanë hequr hekurat dhe në fund kanë grabitur të gjitha paratë që ndodheshin në arkë.

Policia nuk jep detaje në lidhje me ngjarjen por mësohet se punonjësit e gjendjes civile janë të shokuar. Pritet konfirmimi zyrëtar i policisë së shtetit.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?