Albina Deda Gjoci reagon pas publikimit të listave, ku mungonte emri saj./ Ja mesazhi saj

Aktualitet Politike

Kryetari Basha percaktoi kandidaturat e PD-se per zgjedhjet e 25 Qershorit.
Eshte ne tagrin e Tij ky determinim.
Personalisht e pershendes zgjedhjen e z.Basha i cili i ka dhene nje imazh tjeter forces tone politike.
Uroj qe kjo zgjedhje te jete fituese dhe realizuese e kauzave per te cilat demokratet anembane vendit kane aspiruar dhe sakrifikuar.
Une shpreh mirenjohjen time per secilin demokrat te Shqiperise por veçanerisht per burrat dhe grate, djemte dhe vajzat demokrate te Mirdites me te cilet ndame nje kohe te veshtire 4 vjecare te sjelle nga rregjimi arrogant, kriminal e korruptiv i Edi Rames.


Ngelem perhere krenare per Mirditen time, per besimin dhe suportin e saj.
Po ashtu ftoj te gjithe demokratet, intelektualet dhe popullin e Mirdites te bashkohemi si asnjehere rreth PD-se per nje fitore te madhe!
Demokracia nuk eshte prone individesh te perkohshem por permanence e perhereshme qe buron nga vullneti i qytetareve.
Le ta shprehim kete vullnet me vote e mbeshtetje per PD-ne!
Ju kujtoj kolegeve dhe te tjereve se demokrat nuk te ben posti as mandati por idealizmi, gjeneza dhe shpirti i lire e i dlire.AD

Total 27 Votes
3

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?