AktualitetPolitike

Trembet PS/ Ndërron kadidatin pas futjes së LSI me kandidatin e saj në Kavajë

Pas futjes së lëvizjes socialiste në garën për kreun e Bashkisë së Kavajës, partia Socialiste ka ndryshuar kandidat.

Burime brenda PS-së konfirmojnë se kandidat për Bashkinë e Kavajës do të jetë Dorian Murati dhe jo Klodian Shehi.

Murati më herët ka mbajtur postin e drejtorit të ALUIZNI-t në Kavajë.

Ndersa në krahun e djathte kandidati më i perfolur i mundshem per kandidim eshte kreu aktual i deges se PD per Kavajen, Isa Sakja.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania