Ja për çfarë e akuzon kandidati i PDIU-së, Dritan Bici, Anastas Angjelin(Cacin)

Aktualitet

Caci duke pare disfaten e vet te pa diskutueshme ne Gramsh dhe duke pare se rilindjes ne Gramsh nuk i afrohet me njeri sikur te ishte me zgjebe, ka aktivizuar “hakersat ” e rilindjes dhe adresat e rreme per tme sulmuar mua duke perdorur ne menyre te paligjeshme foto dhe te dhena te miat.

Ju deklaroj se adresa ime e vetme dhe personale eshte vetem nje me emrin dhe mbiemrin tim me 4983 shoke.Çdo adrese tjeter eshte e rreme e nxitur nga Caci nga Klod Taçe nga Ilir Llapushi nga Saimir Duzha te cilet jane shenderruar ne papagalle te Cacit.

Ju bej thirrje qe ti beni report faqes Dritan Bici per Gramshin e cila eshte nje faqe mashtruese. Ti beni report faqes Kira Argunova qe eshte nje adrese e rreme e hakersave te Cacit e formuar enkas per te me sulmuar mua. Ju lutem bejini report ketyre dy faqeve.

Ju faleminderit.

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?