E fundit/ Meta shkon në zyrën e Berishës

Aktualitet

Burime nga zyra e BE-së në Aba Center janë shprehur se kreu i Kuvendit dhe Ilir Meta është duke zhvilluar një takim me ish-kryeministrin Sali Berisha.

Takimi është mbajtur në zyrën ish-kryeministrit.

Burime thanë se biseda mes presidenti të ri dhe Berishës ka zgjatur 30 minuta dhe është diskutuar për situatën politike në vend.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?