Aktualitet

Skerdjan Dhuli/ Kush respekton sakrificat e të parëve ka për të ecur në jetë/ Video

Gjatë protestes të organizuar nga opozita, ka pershendetur edhe një ndër të rinjte e FRPDS dhe nje nder më aktivet e PD-se në aktivitetet e saj, Skerdjan Dhuli.

Skerdjan Dhuli vjen nga nje familje e persekutuar nga regjimi komunist. Për më tej ndiqni fjalen e tij në tubimin e dates 13 Maj në Bulevardin’Deshmoret e Kombit’.

https://www.facebook.com/skerdjan.dhuli.12/videos/158484941353938/

 

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania