Sport

Grusht në futboll/ Melo ka goditur me grushta një futbollist të skuadrës kundërshtare. VIDEO

Felipe Melo i cili për disa sezoni luajti në Europë, tashmë është kthyer në kampionatin brazilian ku është bashkuar skuadrës së Palmeriasit.

Por ashtu si dhe në Europë, Melo, vijon të jetë i dhunshëm në fushën e blertë, ku këtë herë ka goditur me grushta një futbollist të skuadrës kundërshtare.

Viktimë e dhunës së mesfushorit këtë herë ka rënë një prej lojtarëve të  ka bërë një gjest të Penarolit.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania