Aktualitet

Të rinjtë e PD-së në gadishmëri për të shmangur incidentet

Të rinjtë e Partisë Demokratike formojë një kordon para kryeministrisë. Për të siguruar mbarëvajtjen e protestës dhe moslejimin e incidenteve gjatë protestës, një grup të rinjsh nga PD, kanë formuar një kordon mes policisë dhe protestuesve.

Opozita më herët ka siguruar se protesta do të jetë paqësore dhe nuk do të ketë asnjë provokim për dhunë. Ndërkohë, përveç të rinjve të PD edhe 3 deputët Paloka, Imami dhe Ristani janë vënë si në krye të 3 grupimeve të mëdha të ardhura nga rrethet për tu kujdesur që gjithçka të shkojë paqësisht./ Lapsi.al

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania