Boshatisen zyrat e kryeministrisë/ Rama ia mbath dhe nuk dihet ku është

Aktualitet

Kur duhen edhe 12 orë që opozita të pushtojë bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, mësohet se kryeministri Edi Rama ka vendosur që të boshatisë zyrat e tij nga kryeministria.

Dëshmitarët kanë bërë të ditur për SYRI.net se Rama i ka larguar të gjitha sendet nga zyra e tij dhe nga zyrat e tjera.

Ftojmë Edi Ramën që pas këtij lajmi të ftojë një grup gazetarësh që të fotografojë ambientet e brendshme të kryeministrisë, e jo të bëjë shpërndarjen e fotove të sajuara në zyrat e propagandës së tij.

Nesër në orën 12:00 opozita do të protestojë në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” që do të jetë edhe protesta më e madhe e bërë ndonjëherë në Shqipëri.

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?