Kreshnik Çollaku/ Edhe po të doja të terhiqesha… ky nuk më le.

Aktualitet

Shefi i Departamentit per Politike te Jashtme ne PD, Kreshnik Çollaku, shkruan sot ne nje status te tij nje pergjigje shume te shkurter per letren e gjate te Komisionierit te Johannes Hahn drejtuar shqiptareve!

“Edhe po te doja te terhiqesha… ky nuk me le. Kam vendoosur ta rris ne kete vend.

Prandaj neser dhe cdo dite protestoj.

Me vjen keq z. Hahn. Djali im eshte me i rendesishem se letra juaj.” – e mbyll statusin e tij z Çollaku duke e shoqeruar me foton e te birit.

I’m so sorry mr Hahn..this little one is by far more important than your letter !!!

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?