Aktualitet

A ka të drejtë Ledi Shamku të dehet? Po të këndojë / Video

Në rrjetet sociale është shpërndarë një video, në të cilën deputetja e Partisë Socialiste Ledi Shamku është e dehur. Ajo madje edhe këndon me këngëtarin e e mirënjohur, Federik Ndoci. Po në keto rrjete kane shperthyer edhe ‘sharjet’ në adrese të kengetarit duke e ‘akuzuar’ se nuk mund të këndoje nje i djathte me nje komuniste.

Videoja ka bërë bujë edhe per faktin se Frederik Ndoci njihet jo vetem si kengetar i madh i skenes shqiptare dhe asaj boterore, por edhe per faktin e bindjeve te tij te djathta i cili eshte ndodhur i rrethuar në një ambjent me deputete socialist, siç citon edhe vete kengetari.

Kjo video eshte bere publike nga “Jeta eshte qef” dhe eshte hedhur shabllon nga Mapo online. Askush nuk ka te drejte të pergojoje jeten e tjetrit qofte kjo apo ky edhe kundershtari jot politik, aq me teper qe kjo “dehje” na ka ndodh dhe i ndodh kujtdo në ambjente festive.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania