SPRINT NEWS ALBANIA

Kulture

Aurela Gaçe ndërpret papritmas koncertin/ Shikoni çfarë bën në skenë. VIDEO

Kur është fjala për këngëtaren Aurela Gaçe çdo gjë është e pritshme prej saj në skenë. Ajo është shumë energjike, gjersa di të dhurojë gjithmonë spektakël për publikun që e ndjek

Së fundmi në një nga koncertet e saj, energjinë e madhe të skenës, përveçse në këndim, këngëtarja e ka “konvertuar” edhe në një aktivitet fizik. Në një moment, ajo është ka ndërprerë para publikut të saj në koncert, duke bërë gjithsej 30 pompa.

Dhe menjëherë pas pompave ajo vazhdon shkundjet e dridhjet para publikut si një ‘vullkan i pashuar’, transmeton Telegrafi. Gjithë këtë skenë, këngëtarja Gaçe e ka ndarë me fansat përmes një videoje të publikuar në llogarinë e saj personale në Instagram.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?