Princ Leka II dekorohet me ‘Proklamatën e shtetit të New Yorkut’.

Aktualitet

Beniamin Bakalli:

Princ Leka II dhe Princes Elia, jane duke zhvilluar takime miqesore në Shtetet e Bashkuara të Amerikes me ftese të” Albanian Roots”.

Gjatë një pritje private të zhvilluar  në 7 maj 2017, New York nderon Princ Leka II me “Proklamaten New York”.
Me kete rast Albanian Roots, organizuan nje takim mireseardhje per Princin Leka II dhe Princes Elia.

I pranishem në këtë mbremje ishte dhe Senatori Republian Marty Golden që nderoi çiftin mbreteror duke e vleresuar me ‘Proklamaten e shtetit te New Yorkut’.

Takimi u shoqerua nga nje atmosfere miqesore si dhe shfaqje muzikore.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?