Meta fushatë për LSI nëpërmjet turit të falenderimeve. Takon anëtarët e LSI në Berat

Aktualitet

Ilir Meta ka nisur turin e falënderimeve dhe takimeve me anëtarët e Lëvizjes Socialiste për Integrim. Ish-kreu i LSI-së është takuar me anëtar dhe simpatizantë të partisë në qytetin e Beratit.

Gjatë fjalës së tij, Meta ka falënderuar gjithë anëtarët dhe simpatizantët e LSI-së për mirënjohjen dhe respektin që kanë treguar ndër vite.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?