Jeta luksoze e djalit të Tom Doshit/ FOTO

Stil/Jetë

Ai është vetëm 16-vjeç, por në profilin e tij në Instagram shihet qartësisht jeta luksoze që bën, falë pasurisë së të atit.

Sapo hap profilin e djalit të dytë të deputetit Tom Doshi, Mark Doshit, të shkon në mendje shprehja’ Bëmë baba të të ngjaj’.

Makina e ora të shtrenjta, veshje firmato, pushime nëpër Europë dhe plazhe të bukura, të gjitha këto

Marku nuk nguron të postojë edhe foto me të atin përpara vilës së tyre, ndërsa vërshojnë në masë komentet e ndjekësve të tij që thonë: “Boss i ati boss i biri”./shqiperiaime/

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?