Rudina Dembacaj i rikthehet televizionit/ Ja ku do ta shikojmë

Stil/Jetë

Rudina Dembacaj, e njohur për rolet e saj në Portokalli dhe Al Pazar, do të rikthehet në ekran.

Në jetën e saj kanë ndodhur shumë ndryshime, që nga koha e fundit, kur ka qenë në ekran. Ajo tashmë është martuar dhe është mama e një vajze. Megjithatë kanë mjaftuar pesë muaj nga lindja për Rudinën për t’u rikthyer në televizion.

Tashmë do e shohim në një rol krejt të ri, në drejtimin e një emisioni që siç thotë në spot do të përmbajë politikë, aktualitet, argëtim, showbizz, kuice etj. etj. me një titull tërheqës “Mos i fol shoferit”, shkruan “Class”.  Programi që do të transmetohet në Ora News, nis më 5 maj dhe do të shfaqet çdo të premte në orën 22.15.

Shoferi…i programit është Rudina. Forcohet gara e programeve të së premtes.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?