SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Fatmir Mediu ka përfunduar një takim me ambasadorin Amerikan/ Ja për çfarë folëm

Fatmir Mediu sapo ka përfunduar një takim me ambasadorin Amerikan në Tiranë, Donald Lu. Takimi  mes tyre ka zgjatur më shumë se 100 minuta dhe është zhvilluar tek qendra “Coin”.

Takimi mes Mediut dhe Donald Lu ka nisur që në orën 10:30 minuta dhe ka përfunduar rreth orës 11:45 minuta.

Pas takimit, ka folur dhe kreu i PR-së, Mediu.

“Të vazhdojmë dialogun për të mirën e vendit. Rruga më e arsyeshme është të gjejmë rrugët e dialogut.

Gjithmonë ka shanse për dialog nëse do të mendojmë për vendim dhe jo për interesa për pushtetin”, është shprehur Mediu për median.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?