Aktualitet

Përfundon takimi i Bashës me krerët e PD-së në rrethe/ Ja për çfarë u fol

Ka përfunduar takimi i kreut te PD-se Lulzim Basha me kreret e partise ne rrethe. Takimi ka zgjatur rreth 50 minuta.

Pasi i ktheu përgjigje Edi Ramës, në lidhje me ‘ultimatumin 48 orësh’, kreu i PD-së, Lulzim Basha ka nisur mbledhjen e parashikuar me krerët e degëve të PD-së në rrethe.

Siç bëhet e ditur, takimi po bëhet për të përcaktuar dhe përgatitur detajet në lidhje me protestën që do të mbahet në 7 maj në Kavajë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania