SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

E fundit/ Sekuestrohen të paktën 1.5 ton në Berat

Sekuestrohet në 3 banesa një sasi e konsiderueshme lënde narkotike.

Operacioni policor është zhvilluar në fshatin Përparim, të Njësisë Administrative Bogovë, si dhe në rrugën nacionale Poliçan-Bogovë.

Gjithashtu në rrugën nacionale Poliçan – Bogovë, si rezultat i zhvillimit të operacionit, është gjetur e braktisur një tjetër sasi e konsiderueshme lënde narkotike e futur në thasë.

Sasia e lëndës narkotike e sekuestuar deri në këto momente përafërsisht 1.5 Ton.

Policia ka shoqëruar 6 persona.

Si dhe deri ne keto momente jane shpallur ne kerkim tre persona.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?