SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Punonjës të Rafinerisë kërcënojnë të hidhen nga kulla: Duam rrogat dhe sigurimet/ Video

Mbi 40 punonjës të UNP Fier, 30 prej tyre gra, kanë hipur në kullat 33 metra te larta duke kërkuar pagat e siguracionet. Ata kanë 3 muaj pa u paguar dhe dy vjet pa siguracione.

60 punonjës të tjerë i mbështesin ata me thirrjet që të futet në punë Rafineria.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?