SPRINT NEWS ALBANIA

Stil/Jetë

Monica Bellucci/ 51 vjeçarja më seksi në planet. FOTO

Monica Bellucci ka realizuar një set fotografik për Vanity Fair ku shfaqet mjaft seksi dhe tejet tërheqëse.

Edhe pse në moshë 52 vjeçare artistja duket mjaft në formë. Sigurisht që fotografitë e aktores të vendosura në kopërtinën e revistës kanë bërë që ajo të ketë një bum shitjesh.

Gjatë intervistës për Vanity Fair, Bellucci shprehet se mosha tashmë nuk është më një pengesë, tani shohim të bukura në çdo moshë 40, 50, 60 dhe 70 vjeç.

“Unë jam protagoniste e fillimit të një jetë të re. Unë jam vajza që kam qenë dhe që nuk jam më. Kur isha njëzet vjeç, nëse imagjinoja të ardhmen, mendoja se në këtë moshë do kisha vdekur” shprehet aktorja.

Image result for monica bellucci

 

Related image

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?