SPRINT NEWS ALBANIA

Stil/Jetë

Këshilla se si duhet t’i vishni Jeanset kur keni disa kilogramë më shumë

Shpeshhere shohim modelet nëpër kopertinat e revistave, që duken mrekullueshëm dhe me plot vetëbesim kur shfaqin trendet më të reja të modës së xhinseve. Në fotografi, shpesh krijohet ideja se mund të dukemi bukur dhe me shumë stil, vetëm nëse kemi përmasat perfekte trupore Por, edhe nëse keni disa kilogramë më shumë, mund të dukeni bukur. Ja  disa këshilla, të cilat i gjeni më poshtë.

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?