SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Jeta e shthurur e Hollandës/ Foto

Hollanda padyshim që njihet si shteti më liberal në botë.

Prostitucioni dhe kanabisi janë dy gjëra normale për këtë shtet, ndërkohë që në vendete tjara dënohen me ligj.

Këto foto do t’ju habisin fare. Kjo është rruga më e famshme në Hollandë ‘Red Light’ ku prostitutën e zgjedh në vitrinë të dyqaneve.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?