SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Njihuni me prezantuesen e ‘motit’ që po tërbon rrjetin me format e saj/ Foto

Ajo quhet Sol Pérez dhe në Brazil është e njohur si “la chica del clima” (vajza e motit) spese punon si meteorologe në TV. Por në rrjetet sociale ajo është e ndjekur nga mijëra persona në gjithë botën.

Rezultate imazhesh për Sol Pérez

Imazh i ngjashëm

Rezultate imazhesh për Sol Pérez

Rezultate imazhesh për Sol Pérez

Rezultate imazhesh për Sol Pérez

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?