SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Një tjetër inspektor policie përfiton azil politik pas denoncimeve për korrupsionin në dogana

Ilir Çela eshte nje tjeter punonjes policie qe perfiton azilin politik pas largimit te tij nga shqiperia. Largimi i tij erdhi pas denoncimeve qe ai beri ne lidhje me korrupsionin qeveritar neper dogana. Ilir Çela nuk eshte i pari qe perfiton azil politik  pas largimit te tyre te detyruar nga shqiperia. Aktualisht ate e perfitoi edhe Dritan Zagani, ish shefi i policise se antidroges se Fierit.

Dritan Zagani, eshte personi qe akuzoi Ramen dhe Tahirin per trafik droge dhe lidhje me krimin,

Ja se çfare i shkruan YLLI ÇELA, Sekretarit per Burimet Njerezore ne Partine demokratike, Eno Bozdo:

Fotografia e Eno Bozdo

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?