Kapet drogë në aksin Ndroq – Pezë/ 4 në pranga . Ja emrat e tyre. (Video)

Aktualitet

Policia bëri të ditur se grupi i narkotrafikut u godit në aksin Ndroq – Pezë dhe të arrestuarit janë:

1. Arjan Mustafaj, 43 vjeç, banues në Mallakastër.

2. Shpetim Sinaj, 40 vjeç, banues në Mallakastër.

3. Erjon Zenelaj, 33 vjeç, banues në Mallakastër.

4. Niko Dula, 41 vjeç, banues në Tepelenë.

Droga ishte futur në 7 thasë në një fuoristradë tip Mitsubishi.

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments