SPRINT NEWS ALBANIA

Te tjera

Ky është propozimi më i çuditshëm për martesë. Video

Alec Horan ka pyetur të dashurën e tij, Stephen Gardner nëse ajo dëshironte të martohej me të ndërkohë që po balanconte trupin e saj në këmbët e tij dhe përgjigja e 24-vjeçares ishte: Po.

Fotografi i ri nga Pensilvania ka arritur që të filmojë të gjithë propozimin në plazhin piktorest të Hawaii.

25-vjeçari tha se propozimi kishte një domethënie të përkryer për to si çift, pasi kanë kaluar pothuajse të gjithë kohën, që kur janë lidhur, duke praktikuar joga së bashku.

“Unë kam 2 vite që jam lidhur me Steph dhe bëjmë shpesh joga së bashku.”

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?