Gjykata dënon Mark Frroku-n me 7.6 vite burg. I shpëton akuzës së vrasjes

Aktualitet

Gjykata e Tiranes vendosi te denoje me 7 vite e muaj burg ish-deputetin Mark Frroku, për akuzën e pastrimit të parave, fshehjes së pasurisë dhe ndërtimit pa leje.

Kurse sa i përket akuzës së vrasjes në Belgjikë në vitin 1999, Mark Frroku është shpallur i pafajshëm.

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments