SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Patozi/ Shqipëria më ngjason me testin e luledeles, ku petalet i këput Ilir Meta

Astrit Patozi ironizon marrëdhënien ndermjet LSI dhe PS, ndërsa Shqipërinë e krahason me testin e luledeles.

“Ja si e nis ai statusin e tij ne facebook:

Kryesisht per shkak te Edi Rames, Shqiperia sot me ngjason me ate testin klasik te luledeles, “me do, s’me do”. Ku petalet i keput Ilir Meta dhe gjithe te tjeret mbajne frymen, se cfare do teproje per ta ne goditjen e fundit. Me argeton shume kjo loje, sinqerisht, kur perfytyroj suspancen e paleve te interesuara, se si u ndryshon adrenalina nga dita e qametit, qe ata mendojne se po afrohet. Por me dhimbset po kaq shume atdheu, qe ka mberritur ne kete pike…”,

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?