SPRINT NEWS ALBANIA

Sport

Ja si do të presë Camp Nou, Juventusin ndeshjen e kthimit. Foto/ Video

Të mërkurën në mbrëmje luhet ndeshja e kthimit e Champions League mes Barcelonës dhe Juventusit.

Klubi i Barcelones  ka publikuar disa foto nga koreografia që tifozët do të dhurojnë në nisje të ndeshjes. “Mas che un club” (Më shumë se një klub) është motoja e katalansve.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?