Gazetari feston si i çmendur golin në minutën e 97 të Milan-it/ Video

Sport

Ka ndodhur sot ne derbin Milan-Inter. Gazetari sportiv, Tiziano Crudeli, është një prezantues dhe gazetar sportiv italian, por edhe një tifoz i çmendur i Milan. Janë të famshme shpërthimet e tij në studio. Të tilla kanë qenë edhe në dy golat e minutës së fundit që Milan shënoi kundër Inter në derbi. Shikoni pamjet.

Ja dhe video qe tregon momentet e “çmendurise” se Crudeli-it:

 

0 0 votes
Article Rating
Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments