SPRINT NEWS ALBANIA

Kuriozitete

Shikoni se ç’bën me topin ky i ri nga Tropoja/ Video

Videoja e një të riu tropojan po bën xhiron në internet. Syl Matoshi është një “freestyler” i talentuar. Në videon e mëposhtme mund ta shihni duke xhongluar me topin dhe duke bërë kosh disa herë me këmbë, me gjuajtje nga pozicione tepër të vështira me një precizion tepër të saktë.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?