SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Opozita protestë masive më 7 Maj në Kavajë

Lulzim Basha ka mbledhur paraditen e sotme krerët dhe sekretarët e degëve të Partisë Demokratike në rrethe.

Në fokus të këtij takimi, sipas një njoftimi për mediat mësohet se ka qenë përgatitja e protestës së paralajmëruar pak ditë më parë nga kryedemokrati Basha, që do të zhvillohet më 7 Maj në qytetin e Kavajës.

PD deklaron se për realizimin e kësaj proteste kombëtare, është vendosur “impenjim i gjithë degëve, mobilizim i demokratëve dhe i qytetarëve”.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?