SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

I ofron 2 milionë dollarë për të fjetur me të, aktorja e refuzon

Një miliarder kinez është refuzuar nga aktorja, Greice Santo, të cilës i ka ofruar rreth 2 milionë dollarë për të fjetur me të 6 herë në muaj. Duket se Daryl Katz është fiksuar pas yllit të ‘Jane The Virgin’ dhe ka ofruar për të një çmim dyfish më të madh se shuma që i ofrohet në serialin televiziv.

Ky propozim është refuzuar vazhdimisht nga Santo, e cila e ka denoncuar miliarderin për ngacmim seksual. Në raportin që ka bërë për policinë, ajo ka thënë se është kërcënuar në telefon për të fjetur me pronarin e skuadrës së Hockey.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?