SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

“Stop” shfaq sonte në darkë “Rilindjen” e doganave.

Me zë dhe me figurë “Stop” mësohet, se do të transmetojë sot kamerën e fshehtë të rradhës. Ajo, që mësohet në korridoret e redaksisë së emisionit investigativ, është se viktima e rradhës e kamerës së fshehtë është dogana shqiptare. Për sa euro korruptohen doganierët tanë dhe cili është “xhevahiri” i sotëm, që do të transmetohet në mbrëmje në “Stop”? Cilët janë doganierët e “Rilindur”, backroundi i tyre dhe mbi të gjitha konsiderata që vetë ata kanë për “Rilindjen”, që u dha mundësinë e artë? Për të mos u humbur sonte në “Stop”, në orën 20.05 në TV Klan.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?