SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Tom Doshi tallet me Pandeli Majkon/ Video

Gjatë diskutimeve për shtesën e kontratës për ndërtimin e autostradës Tiranë-Elbasan, socialistët kundërshtuan Ministrinë e Transporteve.

Debate pati edhe mes deputetëve Tom Doshi dhe Pandeli Majko. Ky i fundit në mbledhjen e kaluar të këtij komisioni i tha Tom Doshit që t’i fliste “zoti Majko”.

Ndërsa sot deputeti Doshi i ka kthyer reston.

REPLIKAT NE KOMISION:

Doshi: Ju jeni parti e 20%..

Hysi: Zoti Doshi jo kështu..

Majko: Tom një minutë se do flas unë..

Doshi: Mos më thuaj Tom, por Zoti Doshi.

Majko: Ke të drejtë.  

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?